Bachata

intensywny weekendowy

kurs Tańca

kontynuacja

Jeżeli uczestniczyłeś w edycji weekendowej dla początkujących albo znasz już podstawy bachaty i chcesz nauczyć się czegoś nowego, a nie masz czasu w tygodniu to jest to opcja właśnie dla Ciebie!

Chcesz nauczyć się tańczyć?
Nawiązać nowe znajomości?
Poznać taniec, który możesz wykorzystać na każdej imprezie?
Nie masz czasu na regularne kursy tańca w tygodniu?

W takim razie ten kurs tańca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy Ci solidną, skondensowaną wiedzę połączoną z dobrą zabawą.

Podczas pięciu trzygodzinnych spotkań rozwiniesz swoje bachatowe skrzydła i wnziesiesz swój taniec na wyższy poziom,

Nie będziemy uczyć się choreografii. Partnerzy nauczą się jak w czytelny i delikatny sposób prowadzić partnerki.

Partnerki nauczą się jak podążać za prowadzeniem i jak dobrze wyglądać w tańcu.

Bachata

Bachata narodziła się w portach Dominikany, lecz cieszy się wielką popularnością w całej Europie.
Jest to taniec, kóry nieustannie ewoluuje, a tańczącym pozostawia wiele swobody. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – prosty rytm pozwala na szybką naukę i dobrą zabawę, a na dalszych etapach pozwala na tworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.
Bachata jest tańcem socjalnym, który służy przede wszystkim dobrej zabawie w miłym towarzystwie. Nie będziemy uczyć Was choreografii, lecz technik prowadzenia i podążania opartych na prostych figurach. Zdobyte umiejętności pozwolą wam na udaną zabawę, na salsotekach, imprezach w klubach, a nawet na weselach.

już dziś

dołącz do naszej

tanecznej
kompani

UWAGA

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Liczy się kolejność wpłat zaliczki.

twoje dodatkowe korzyści

lepsze Zdrowie

Chociaż taniec może nam się kojarzyć tylko z zabawą, to w rzeczywistości zapewnia nam wiele korzyści zdrowotnych: usprawnia stawy, wspomaga pracę serca, wspomaga odchudzanie, zwiększa energię, poprawia elastyczność, siłę i wytrzymałość.

Lepsze relacje

Taniec to też doskonała forma komunikacji z drugim człowiekiem. Pierwotny sposób na bliskość pozwalający na wzajemny dotyk dwóch osób. Sprawia, że nasze relacje są o wiele głębsze. Często ratuje pary w kryzysie. Dodaje pewności siebie i pomaga także w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich.

RElaks

Taniec to jedna z niewielu rzeczy, która będzie sprawiać przyjemność praktycznie każdemu. Pobudza wydzielanie endorfin (tzw. hormonów szczęścia), które poprawiają nastrój, dodają chęci do życia i wyzwalają naszą energię. Jednocześnie obniża poziom hormonu stresu – kortyzolu..

Centrum Katowic

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Centrum Sportowym Kamienna. To doskonała lokalizacja znajdująca się w centrum Katowic umożliwiająca łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Na terenie centrum sportowego znajduje się parking. Do naszej dyspozycji podczas “zjazdów” będzie szatnia oraz duża sala z lustrami na której będziemy tańczyć!

Zajęcia taneczne będą się odbywać w niedziele, w następujących terminach:

Opinie naszych kursantów

bachata weekendowa

Weekendowy kurs bachaty z Ulą i Michałem to unikalna możliwość dla każdego aby nauczyć się tańczyć, poznać nowych ludzi, spędzić miło czas i odkryć nową czy nowego siebie;). Dla mnie jako dla osoby zapracowanej weekendowy kurs był idealnym rozwiązaniem. Od początku kurs tańca traktowałam jako alternatywę siłowni, ale z czasem aganżowałam się w to coraz bardziej i postanowiłam że dalej będę się rozwijać w tym kierunku. Za co chciałabym podziękować Uli, Michałowi i wszystkim osobom których spotkałam na kursie. Dzięki pozytywnemu humoru, wyluzowanej atmosferze, przyjacielskiemu podejściu do każdego na zajęciach zniknęły wszystkie moje obawy że coś nie wyjdzie lub czegoś nie potrafię. Moim marzeniem było zacząć tańczyć, spełniłam je i życzę tego samego wszystkim którzy kiedykolwiek o czymkolwiek marzyli. A jeżeli ktoś marzy o tańcu to może kiedyś spotkamy się na zajęciach Uli i Michała 😉

Anastasiia Bezhenar

Zapisując się na 3 miesięczny kurs weekendowy miałem obawy czy dam rade. przecież w życiu nie tanczylem. Okazało się jednak że prowadzący zajecia Ula i Michał w sposób prosty i zabawny umią przekazać informacje dostosowując się do poziomu każdego z uczestników.
Po pierwszym dniu warsztatów już tańczyliśmy !!! Polecam wszystkim te warsztaty zarówno paniom i panom . Z kolejnymi zajęciami każdy nabiera większej pewności siebie jak  w tańcu tak i w życiu codziennym. Jest to również fajna forma spędzenia czasu wolnego ponieważ na zajęciach można poznać masę pozytywnych i ciekawych ludzi.
Serdecznie polecam i czekam z niecierpliwością na kolejny taki kurs
🙂

Mateusz Wojtaniec

kursant bachata weekendowa

Moim zdaniem zajęcia weekendowe to świetna sprawa dla osób które nie mają czasu w tygodniu , lub które chcą szybko poznać podstawy które z pewnością przydadzą się na każdą imprezę. Dzięki temu że zajęcia trwają 3 godziny grupa może się bardziej zintegrować oraz poznać. Wszystkim zapracowanym oraz rządnym tańca polecam 🙂

Karolina Firlej

całkowity koszt kursu to jedyne

okazja

250 pln

osoba

zaliczka 50 pln

promocja

400 pln

Para

zaliczka 100 pln

Wybierz dogodną dla siebie opcję.

Gwarantujemy dobrą zabawę, świetne towarzystwo i szybką naukę!

instruktorzy

ula & Michał

Ula i Michał na codzień prowadzą regularne kursy z bachaty, urban kiz i zouka w Katowicach. Na terenie Śląska i nie tylko organizują różne wydarzenia taneczne i kulturalne. Jako artyści zapraszani w różne miejsca Polski a także świata.

Rozwijają się również w tangu argentyńskim. Nieustannie poszerzają swoje umiejętności, uczestnicząc w kongresach i festiwalach w Polsce i w Europie. Czerpią wiedzę i radość z tańca od najlepszych, światowej sławy artystów. Na swoich zajęciach stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę i pozytywną energię. Uczą porozumienia bez słów, poprzez prawidłową technikę prowadzenia i podążania. Bardzo ważna dla nich jest relacja w parze i odpowiedni kontakt z drugą osobą. Do każdego podchodzą w sposób indywidualny. Zależy im na tym, aby każdy mógł wynieść z zajęć coś dla siebie. Taniec dla nich to nie tylko ruch osadzony w muzyce, ale również emocje. Ula i Michał doskonale się uzupełniają, co sprawia, że ich zajęcia są zabawne, interesujące i niepowtarzalne. Więcej info o nich na fanpagu:

Bachata Katowice

Rozpocznij Swoją Taneczną przygodę!

 

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Zapisz się teraz!

[contact-form-7 id=”671″ title=”Contact form 1_copy”]

Jak zarezerwować miejsce?

Wysyłając do nas wiadomość  oraz wpłacając zaliczkę w kwocie 50,00pln/osoba lub 100pln/para na konto:
Fundacja “Szczyt Kultury”
46 1050 1243 1000 0090 8011 4326
Tytułem “bachata kontynuacja/imię i nazwisko uczestnika/ tel kontaktowy”

Reszta kwoty płatna na miejscu, w dniu rozpoczęcia warsztatów, tj.08.04.2018

Do Zatańczenia!

częste pytania

Nie trzeba mieć pary aby przyjść na zajęcia Bachaty. Podczas lekcji rotujemy (zmieniamy) się w parach. Powoduje to, że szybciej się uczymy i poznajemy nowe osoby.

Nie ma specjalnego dresscodu. Ubierz się przede wszystkim wygodnie.

Oczywiście, że tak. Ten kurs tańca jest od podstaw i z pewnością każdego bezstresowo nauczymy tańczyć.

Kurs zaczyna się 8 kwietnia 2018 a kończy 20 maja 2018. Składa się z pięciu spotkań po 3h.

Oczywiście. Po kursie będzie można dołączyć na dowolne zajęcia z Bachaty prowadzone przez Ulę i Michała.

Nasz Telefon
507 170 141