Bachata

Regularny

kurs Tańca

w Katowicach

 Nadarza się kolejna okazja, by rozpocząć swoją taneczną przygodę.

Zaczynamy 27.10.2018
o godzinie 18:00

Chcesz nauczyć się tańczyć?
Nawiązać nowe znajomości?
Poznać taniec, który możesz wykorzystać na każdej imprezie?

W takim razie ten kurs tańca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy Ci solidną, skondensowaną wiedzę połączoną z dobrą zabawą.

Już po kilku spotkaniach sprawimy, że swobodnie poczujesz się na parkiecie.

Nie będziemy uczyć się choreografii. Partnerzy nauczą się jak w czytelny i delikatny sposób prowadzić partnerki.

Partnerki nauczą się jak podążać za prowadzeniem i jak dobrze wyglądać w tańcu.

Bachata

Bachata narodziła się w portach Dominikany, lecz cieszy się wielką popularnością w całej Europie.
Jest to taniec, kóry nieustannie ewoluuje, a tańczącym pozostawia wiele swobody. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – prosty rytm pozwala na szybką naukę i dobrą zabawę, a na dalszych etapach pozwala na tworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.
Bachata jest tańcem socjalnym, który służy przede wszystkim dobrej zabawie w miłym towarzystwie. Nie będziemy uczyć Was choreografii, lecz technik prowadzenia i podążania opartych na prostych figurach. Zdobyte umiejętności pozwolą wam na udaną zabawę, na salsotekach, imprezach w klubach, a nawet na weselach.

już dziś

dołącz do naszej

tanecznej
kompani

UWAGA

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

twoje dodatkowe korzyści

lepsze Zdrowie

Chociaż taniec może nam się kojarzyć tylko z zabawą, to w rzeczywistości zapewnia nam wiele korzyści zdrowotnych: usprawnia stawy, wspomaga pracę serca, wspomaga odchudzanie, zwiększa energię, poprawia elastyczność, siłę i wytrzymałość.

Lepsze relacje

Taniec to też doskonała forma komunikacji z drugim człowiekiem. Pierwotny sposób na bliskość pozwalający na wzajemny dotyk dwóch osób. Sprawia, że nasze relacje są o wiele głębsze. Często ratuje pary w kryzysie. Dodaje pewności siebie i pomaga także w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich.

RElaks

Taniec to jedna z niewielu rzeczy, która będzie sprawiać przyjemność praktycznie każdemu. Pobudza wydzielanie endorfin (tzw. hormonów szczęścia), które poprawiają nastrój, dodają chęci do życia i wyzwalają naszą energię. Jednocześnie obniża poziom hormonu stresu – kortyzolu..

Centrum Katowic

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Centrum Sportowym Kamienna. To doskonała lokalizacja znajdująca się w centrum Katowic umożliwiająca łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Na terenie centrum sportowego znajduje się parking. Do naszej dyspozycji  będzie szatnia oraz duża sala z lustrami na której będziemy tańczyć!

Zajęcia  BACHATY od podstaw będą się odbywać w piątki, o godzinie 18:00.

Opinie naszych kursantów

Kurs tańca z Ulą i Michałem to unikalna możliwość dla każdego aby nauczyć się tańczyć, poznać nowych ludzi, spędzić miło czas i odkryć nową czy nowego siebie;). Od początku kurs tańca traktowałam jako alternatywę siłowni, ale z czasem anganżowałam się w to coraz bardziej i postanowiłam że dalej będę się rozwijać w tym kierunku. Za co chciałabym podziękować Uli, Michałowi i wszystkim osobom których spotkałam na kursie. Dzięki pozytywnemu humorowi, wyluzowanej atmosferze, przyjacielskiemu podejściu do każdego na zajęciach zniknęły wszystkie moje obawy że coś nie wyjdzie lub czegoś nie potrafię. Moim marzeniem było zacząć tańczyć, spełniłam je i życzę tego samego wszystkim którzy kiedykolwiek o czymkolwiek marzyli. A jeżeli ktoś marzy o tańcu to może kiedyś spotkamy się na zajęciach Uli i Michała 😉

Anastasiia Bezhenar

Zapisując się na kurs  miałem obawy czy dam rade. Przecież w życiu nie tańczylem. Okazało się jednak że prowadzący zajęcia Ula i Michał w sposób prosty i zabawny umią przekazać informacje dostosowując się do poziomu każdego z uczestników.
Po pierwszym dniu warsztatów już tańczyliśmy!!! Polecam wszystkim  zarówno paniom i panom . Z kolejnymi zajęciami każdy nabiera większej pewności siebie jak  w tańcu tak i w życiu codziennym. Jest to również fajna forma spędzenia czasu wolnego ponieważ na zajęciach można poznać masę pozytywnych i ciekawych ludzi.
Serdecznie polecam 
🙂

Mateusz Wojtaniec

instruktorzy

ula & Michał

Ula i Michał na codzień prowadzą regularne kursy z bachaty, urban kiz i zouka w Katowicach. Na terenie Śląska i nie tylko organizują różne wydarzenia taneczne i kulturalne. Jako artyści zapraszani w różne miejsca Polski a także świata.

Rozwijają się również w tangu argentyńskim. Nieustannie poszerzają swoje umiejętności, uczestnicząc w kongresach i festiwalach w Polsce i w Europie. Czerpią wiedzę i radość z tańca od najlepszych, światowej sławy artystów.
Na swoich zajęciach stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę i pozytywną energię. Uczą porozumienia bez słów, poprzez prawidłową technikę prowadzenia i podążania. Bardzo ważna dla nich jest relacja w parze i odpowiedni kontakt z drugą osobą. Do każdego podchodzą w sposób indywidualny. Zależy im na tym, aby każdy mógł wynieść z zajęć coś dla siebie. Taniec dla nich to nie tylko ruch osadzony w muzyce, ale również emocje. Ula i Michał doskonale się uzupełniają, co sprawia, że ich zajęcia są zabawne, interesujące i niepowtarzalne.
Więcej info o nich na fanpagu:

Rozpocznij Swoją Taneczną przygodę!

 

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Zapisz się teraz!

[contact-form-7 id=”147″ title=”Contact form 1″]

Jak zarezerwować miejsce?

Wystarczy, że pojawisz się na pierwszych zajęciach. Miło nam jednak będzie jeśli dasz nam znać wcześniej. Dzięki temu będziemy mogli zadbać  o odpowiednie proporcje i zapewnić komfortowe warunki wszystkim uczestnikom.

 
Gwarantujemy dobrą zabawę, świetne towarzystwo i szybką naukę!

Do Zatańczenia!

częste pytania

Nie trzeba mieć pary aby przyjść na zajęcia. Podczas lekcji rotujemy (zmieniamy) się w parach. Powoduje to, że szybciej się uczymy i poznajemy nowe osoby.

TAK! Akceptujemy wszystkie powyższe karty.

Nie ma specjalnego dresscodu. Ubierz się przede wszystkim wygodnie.

Oczywiście, że tak. Ten kurs tańca jest od podstaw i z pewnością każdego bezstresowo nauczymy tańczyć.

Nasz Telefon
507 170 141