kizomba od podstaw kurs tańca katowice

Rozpocznij taneczną przygodę!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Otwieramy właśnie nabór do nowych grup tanecznych!

Kizomba

od podstaw w KATOWICACH

Do grupy można dołączyć w najbliższą środę!

Zajęcia będą odbywać się regularnie

w o godzinie 18:00 !

Zastanawiałeś się kiedyś co może dać Ci kurs tańca?

  • dobrą zabawę i pozytywną energię
  • nowe umiejętności
  • nowe znajomości
  • pewność siebie
  • lepsze zdrowie i samopoczucie
  • wspólne imprezy i wyjazdy
  • wiele innych
kizomba katowice
natu i patryk kizomba

info

Zajęcia będą odbywać się regularnie w

w środy o godz. 18:00

Pierwsze spotkanie jest darmowe, jeśli udostępnisz to wydarzenie na swojej tablicy.

Share on facebook
udostępnij

Grupa jest otwarta więc nie musisz się zapisywać, wystarczy że zabierzesz wygodne buty na zmianę i przyjdziesz 15 minut przed I zajęciami.

Przyjść można w parze, jak i solo.

Na zajęciach zmieniamy się w parach (dla par, które nie chcą się zmieniać też jest taka opcja)

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży, w którą zabiorą Cię nasi profesjonalni i kochający to co robią instruktorzy!
Z nimi z łatwością nauczysz się tańczyć i odkryjesz nową pasję!

kizomba od podstaw kurs tańca katowice

Hej! Jesteśmy 4Kiz, czyli Natu i Patryk. Zapraszamy do naszego tanecznego kręgu, w którym znajduje się dużo wiedzy, zabawa, taniec, muzyka, taniec, pasja, i jeszcze więcej muzyki!

Tańczymy razem od dwóch lat. Zanim nasze ścieżki taneczne się zetknęły, tańczyliśmy i uczyliśmy już bardzo intensywnie w różnych miejscach. Tak więc… kim jesteśmy?

NATALIA: tańcząca od kiedy sięga pamięcią. Gdy wprawia ciało w ruch, ściąga na siebie spojrzenia w promieniu 30 kilometrów. Lata praktyki, świadomość ciała i jej ognisty temperament tworzą magnetyczną fuzję. Tańczy, bo kocha, a ta forma ruchu jest dla niej tak naturalna, jak oddech. Uczy w Polsce i całej Europie kizomby, bachaty i ladystylingu.

PATRYK: wierny kizombie i jej odmianom, od dwóch lat pasjonuje się również nową techniką, jaką jest urban kiz. Taniec to dla niego pasja, komunikacja, poświęcenie i kapryśna kochanka, bez której nie wyobraża sobie życia. Traktuje kizombę jak formę sztuki wzajemnego połączenia, ale ceni również rozrywkowy i socjalny aspekt tego tańca. Uczestniczył w projekcie World Hug Dance szkoły AfroLatin Connection, posiada certyfikat ze znajomości tańców angolskich organizacji Karipande.

RAZEM: regularnie uczą w Katowicach i Krakowie, oraz na warsztatach i eventach w całej Polsce. W czerwcu 2018 odebrali certyfikację instruktorską urban kiz od Enaha, Mouna i Caroliny, uważanych za założycieli tej techniki. Uczestnicy Kizz Project Spring Edition w 2018. W marcu 2019 uczyli na festiwalu Dance Camp Essen #3 w Niemczech, a jesienią tego samego roku, uczyli urban kiz podczas pierwszej edycji Porto Kizomba Festival w Portugalii. Od niedawna nagrywają cykl filmików „Kizomba Między Słowami”, dzieląc się na swoim kanale YT swoimi spostrzeżeniami na temat tańca i jego środowiska.
Nasze zajęcia są zawsze naładowane dużą ilością praktycznej wiedzy i humoru – gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

O Kizombie

KIZOMBA w języku kimbundu oznacza „impreza”. To taniec który ma wielu ojców: muzyka ma pochodzenie karaibskie (zouk z Cabo Verde został przywieziony do Angoli przez tamtejszych muzyków), a sama technika jest sensualną wariacją semby, czyli tańcem dużo spokojniejszym i mniej naszpikowanym trikami. W kizombie liczy się przede wszystkim bliskość, kontakt, i przyjemne prowadzenie. Czy kizomba jest przez to nudna? Absolutnie nie! To taniec niezwykle zaskakujący, którego meandry można doskonalić w nieskończoność, a dążenie do perfekcji jest utopią, do której wszyscy dążymy 🙂

Żeby tańczyć kizombę, nie musisz znać innych technik. Basic jest prosty i składa się z kilku kroków, ale już „wymasterowanie” tego basicu jest dużym wyzwaniem. Późniejsza nauka skupia się przede wszystkim na treningu płynnej passady, i łączeniu poszczególnych elementów w długi, efektowny łańcuszek. To taniec dla cierpliwych i szukających wyzwań tancerzy i tancerek, którzy chcą zgłębić nie tylko samą technikę, ale również afrykańską kulturę, która ten taniec otacza.

cennik

karnet na 4 godziny zajeć

80 pln

karnet na 10 godzin zajeć

160 pln

karnet open*
ważny 30 dni

230 pln

* karnet open upoważnia do skorzystania przez 30 dni ze wszystkich zajęć regularnych dostępnych w szkole tańca Taneczna Kompania od poniedziałku do piątku wg grafiku. Między innymi: Bachata / Kizomba / Urban Kiz / Zouk / Taniec Towarzyski/ Praktisy od poniedziałku do czwartku

szkoła tańca multisport katowice

Akceptujemy karty Multisport Plus (wielokrotne odbicia jednego dnia) i OKsystem

OKAZJA

Jeśli udostępnisz tą stronę na facebooku i oznaczysz naszą szkołę to pierwsze wejście czyli aż 2h zajęć masz darmowe!

Share on facebook
udostępnij

lokalizacja

Taneczna Kompania, ul. Kościuszki 227 Katowice
(koło galerii Libero, za Jump City. Dużo miejsc do parkowania ;))

Rezerwuj miejsce

Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas aby zarezerwować sobie miejsce w tym wyjątkowym kursie!

Zapisy zarówno w parach jak i solo.

częste pytania

Nie trzeba mieć pary aby przyjść na zajęcia. Podczas lekcji rotujemy (zmieniamy) się w parach. Powoduje to, że szybciej się uczymy i poznajemy nowe osoby.

Nie ma specjalnego dresscodu. Ubierz się przede wszystkim wygodnie.

Oczywiście, że tak. Ten kurs tańca jest od podstaw i z pewnością każdego bezstresowo nauczymy tańczyć.

zachęcamy do kontaktu

Share on facebook
udostępnij

Dołącz do nas już dziś!

kursanci szkoły tańca Taneczna Kompania Katowice