kizomba od podstaw kurs tańca katowice

Rozpocznij taneczną przygodę!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Otwieramy właśnie nabór do nowych grup tanecznych!

Kizomba

od podstaw w KATOWICACH

Do grupy można dołączyć w najbliższą środę!

Zajęcia będą odbywać się regularnie

w środy o godzinie 18:00 !

Zastanawiałeś się kiedyś co może dać Ci kurs tańca?

kizomba katowice
natu i patryk kizomba

info

Zajęcia będą odbywać się regularnie w

w środy o godz. 18:00

Pierwsze spotkanie jest darmowe, jeśli udostępnisz to wydarzenie na swojej tablicy.

udostępnij

Grupa jest otwarta więc nie musisz się zapisywać, wystarczy że zabierzesz wygodne buty na zmianę i przyjdziesz 15 minut przed I zajęciami.

Przyjść można w parze, jak i solo.

Na zajęciach zmieniamy się w parach (dla par, które nie chcą się zmieniać też jest taka opcja)

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży, w którą zabiorą Cię nasi profesjonalni i kochający to co robią instruktorzy!
Z nimi z łatwością nauczysz się tańczyć i odkryjesz nową pasję!

kizomba od podstaw kurs tańca katowice

Hej! Jesteśmy 4Kiz, czyli Natu i Patryk. Zapraszamy do naszego tanecznego kręgu, w którym znajduje się dużo wiedzy, zabawa, taniec, muzyka, taniec, pasja, i jeszcze więcej muzyki!

Tańczymy razem od dwóch lat. Zanim nasze ścieżki taneczne się zetknęły, tańczyliśmy i uczyliśmy już bardzo intensywnie w różnych miejscach. Tak więc… kim jesteśmy?

NATALIA: tańcząca od kiedy sięga pamięcią. Gdy wprawia ciało w ruch, ściąga na siebie spojrzenia w promieniu 30 kilometrów. Lata praktyki, świadomość ciała i jej ognisty temperament tworzą magnetyczną fuzję. Tańczy, bo kocha, a ta forma ruchu jest dla niej tak naturalna, jak oddech. Uczy w Polsce i całej Europie kizomby, bachaty i ladystylingu.

PATRYK: wierny kizombie i jej odmianom, od dwóch lat pasjonuje się również nową techniką, jaką jest urban kiz. Taniec to dla niego pasja, komunikacja, poświęcenie i kapryśna kochanka, bez której nie wyobraża sobie życia. Traktuje kizombę jak formę sztuki wzajemnego połączenia, ale ceni również rozrywkowy i socjalny aspekt tego tańca. Uczestniczył w projekcie World Hug Dance szkoły AfroLatin Connection, posiada certyfikat ze znajomości tańców angolskich organizacji Karipande.

RAZEM: regularnie uczą w Katowicach i Krakowie, oraz na warsztatach i eventach w całej Polsce. W czerwcu 2018 odebrali certyfikację instruktorską urban kiz od Enaha, Mouna i Caroliny, uważanych za założycieli tej techniki. Uczestnicy Kizz Project Spring Edition w 2018. W marcu 2019 uczyli na festiwalu Dance Camp Essen #3 w Niemczech, a jesienią tego samego roku, uczyli urban kiz podczas pierwszej edycji Porto Kizomba Festival w Portugalii. Od niedawna nagrywają cykl filmików „Kizomba Między Słowami”, dzieląc się na swoim kanale YT swoimi spostrzeżeniami na temat tańca i jego środowiska.
Nasze zajęcia są zawsze naładowane dużą ilością praktycznej wiedzy i humoru – gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

O Kizombie

KIZOMBA w języku kimbundu oznacza „impreza”. To taniec który ma wielu ojców: muzyka ma pochodzenie karaibskie (zouk z Cabo Verde został przywieziony do Angoli przez tamtejszych muzyków), a sama technika jest sensualną wariacją semby, czyli tańcem dużo spokojniejszym i mniej naszpikowanym trikami. W kizombie liczy się przede wszystkim bliskość, kontakt, i przyjemne prowadzenie. Czy kizomba jest przez to nudna? Absolutnie nie! To taniec niezwykle zaskakujący, którego meandry można doskonalić w nieskończoność, a dążenie do perfekcji jest utopią, do której wszyscy dążymy 🙂

Żeby tańczyć kizombę, nie musisz znać innych technik. Basic jest prosty i składa się z kilku kroków, ale już „wymasterowanie” tego basicu jest dużym wyzwaniem. Późniejsza nauka skupia się przede wszystkim na treningu płynnej passady, i łączeniu poszczególnych elementów w długi, efektowny łańcuszek. To taniec dla cierpliwych i szukających wyzwań tancerzy i tancerek, którzy chcą zgłębić nie tylko samą technikę, ale również afrykańską kulturę, która ten taniec otacza.

cennik

karnet na 4 godziny zajeć

80 pln

karnet na 10 godzin zajeć

160 pln

karnet open*
ważny 30 dni

230 pln

* karnet open upoważnia do skorzystania przez 30 dni ze wszystkich zajęć regularnych dostępnych w szkole tańca Taneczna Kompania od poniedziałku do piątku wg grafiku. Między innymi: Bachata / Kizomba / Urban Kiz / Zouk / Taniec Towarzyski/ Praktisy od poniedziałku do czwartku

szkoła tańca multisport katowice

Akceptujemy karty Multisport Plus (wielokrotne odbicia jednego dnia) i OKsystem

OKAZJA

Jeśli udostępnisz tą stronę na facebooku i oznaczysz naszą szkołę to pierwsze wejście czyli aż 2h zajęć masz darmowe!

udostępnij

lokalizacja

Taneczna Kompania, ul. Kościuszki 227 Katowice
(koło galerii Libero, za Jump City. Dużo miejsc do parkowania ;))

Rezerwuj miejsce

Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas aby zarezerwować sobie miejsce w tym wyjątkowym kursie!

Zapisy zarówno w parach jak i solo.

częste pytania

Nie trzeba mieć pary aby przyjść na zajęcia. Podczas lekcji rotujemy (zmieniamy) się w parach. Powoduje to, że szybciej się uczymy i poznajemy nowe osoby.

Nie ma specjalnego dresscodu. Ubierz się przede wszystkim wygodnie.

Oczywiście, że tak. Ten kurs tańca jest od podstaw i z pewnością każdego bezstresowo nauczymy tańczyć.

Dołącz do nas już dziś!

kursanci szkoły tańca Taneczna Kompania Katowice