Bachata

intensywny weekendowy

kurs Tańca

Po sukcesie poprzednich edycji i setkach zadowolonych kursantów nadarza się kolejna okazja, by ropocząć swoją taneczną przygodę.

kurs bachaty weekendowy katowice
  • poznaj ludzi takich jak Ty
  • naucz się tańczyć od podstaw 
  • oderwij głowę od codziennych spraw 
  • znajdź czas dla siebie
  • spal dwa kawałki sernika
  • klimatyzowane sale zapewnią komfort
  • duży parking pod szkołą – zawsze znajdziesz miejsce

Oferujemy Ci solidną, skondensowaną wiedzę połączoną z dobrą zabawą.

Podczas pięciu niedzielnych spotkań nauczysz się tyle, by móc swobodnie poczuć się na parkiecie.

Nie będziemy uczyć się choreografii. Partnerzy nauczą się jak w czytelny i delikatny sposób prowadzić partnerki.

Partnerki nauczą się jak podążać za prowadzeniem i jak dobrze wyglądać w tańcu.

Bachata

Bachata narodziła się w portach Dominikany, lecz cieszy się wielką popularnością w całej Europie.
Jest to taniec, kóry nieustannie ewoluuje, a tańczącym pozostawia wiele swobody. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – prosty rytm pozwala na szybką naukę i dobrą zabawę, a na dalszych etapach pozwala na tworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.
Bachata jest tańcem socjalnym, który służy przede wszystkim dobrej zabawie w miłym towarzystwie. Nie będziemy uczyć Was choreografii, lecz technik prowadzenia i podążania opartych na prostych figurach. Zdobyte umiejętności pozwolą wam na udaną zabawę, na salsotekach, imprezach w klubach, a nawet na weselach.

już dziś

dołącz do naszej

tanecznej
kompani

UWAGA

Zapisz się już dziś bo ostatnio brakło miejsc!

 

Taneczna Kompania Szkoła Tańca Katowice

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w siedzibie Tanecznej Kompanii na ulicy Kościuszki 227.  To doskonała lokalizacja znajdująca się w pobliżu galerii Libero oraz Jump City umożliwiająca łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Na terenie szkoły znajduje się parking.

Zajęcia taneczne będą się odbywać w

niedziele, w następujących terminach:

Opinie naszych kursantów

bachata weekendowa

Weekendowy kurs bachaty z Ulą i Michałem to unikalna możliwość dla każdego aby nauczyć się tańczyć, poznać nowych ludzi, spędzić miło czas i odkryć nową czy nowego siebie;). Dla mnie jako dla osoby zapracowanej weekendowy kurs był idealnym rozwiązaniem. Od początku kurs tańca traktowałam jako alternatywę siłowni, ale z czasem aganżowałam się w to coraz bardziej i postanowiłam że dalej będę się rozwijać w tym kierunku. Za co chciałabym podziękować Uli, Michałowi i wszystkim osobom których spotkałam na kursie. Dzięki pozytywnemu humoru, wyluzowanej atmosferze, przyjacielskiemu podejściu do każdego na zajęciach zniknęły wszystkie moje obawy że coś nie wyjdzie lub czegoś nie potrafię. Moim marzeniem było zacząć tańczyć, spełniłam je i życzę tego samego wszystkim którzy kiedykolwiek o czymkolwiek marzyli. A jeżeli ktoś marzy o tańcu to może kiedyś spotkamy się na zajęciach Uli i Michała 😉

Anastasiia Bezhenar

Zapisując się na 3 miesięczny kurs weekendowy miałem obawy czy dam rade. przecież w życiu nie tanczylem. Okazało się jednak że prowadzący zajecia Ula i Michał w sposób prosty i zabawny umią przekazać informacje dostosowując się do poziomu każdego z uczestników.
Po pierwszym dniu warsztatów już tańczyliśmy !!! Polecam wszystkim te warsztaty zarówno paniom i panom . Z kolejnymi zajęciami każdy nabiera większej pewności siebie jak  w tańcu tak i w życiu codziennym. Jest to również fajna forma spędzenia czasu wolnego ponieważ na zajęciach można poznać masę pozytywnych i ciekawych ludzi.
Serdecznie polecam i czekam z niecierpliwością na kolejny taki kurs
🙂

Mateusz Wojtaniec

kursant bachata weekendowa

Moim zdaniem zajęcia weekendowe to świetna sprawa dla osób które nie mają czasu w tygodniu , lub które chcą szybko poznać podstawy które z pewnością przydadzą się na każdą imprezę. Dzięki temu że zajęcia trwają 3 godziny grupa może się bardziej zintegrować oraz poznać. Wszystkim zapracowanym oraz rządnym tańca polecam 🙂

Karolina Firlej

cennik

Przy płatności z góry za wszystkie 5 niedziel na I spotkaniu:

 247zł + 50zł przedpłaty za osobę
397 zł + 100zł przedpłaty za parę damsko-męską

Opłata w recepcji szkoły – gotówką. Przedpłata płatna przelewem.

1 dzień ( 3h) zajęć: 69zł/os. Lub 119zł/para (przedpłata przelewem)

Akceptujemy karty Multisport Plus, Medicover Sport (dawny Ok system) oraz Fit Profit.

Z karnetem szkolnym na liczbę wejść: dopłata 5pln do każdej skreślonej godziny

Z karnetem szkolnym open: dopłata 10zł za godzinę

Na kurs można przyjść solo, jak i w parze.

Wybierz dogodną dla siebie opcję.

Gwarantujemy dobrą zabawę, świetne towarzystwo i szybką naukę!

Uwaga!

Warunkiem rezerwacji miejsca jest  przedpłata: 50zł – osoba lub 100zł para.

Reszta kwoty płatna w dniu rozpoczęcia kursu. Przedpłata nie podlega zwrotowi w momencie kiedy nie pojawisz się w dniu rozpoczęcia kursu tj. 25.07.2021.

Jeżeli jesteś użytkownikiem programów partnerskich ( Multisport Plus, Medicover Sport z możliwością wysłania kilku SMS-ów dziennie) Przedpłata zostanie zwrócona przelewem po Twoim pojawieniu się w dniu rozpoczęcia kursu tj. 25.07.2021)

Szczegółowe informacje zostaną wysłane na maila.

multisport ok system fit profit

instruktorzy

ula & Michał

Ula i Michał na codzień prowadzą regularne kursy z bachaty, urban kiz  w Katowicach. Na terenie Śląska i nie tylko organizują różne wydarzenia taneczne i kulturalne. Jako artyści zapraszani w różne miejsca Polski a także świata.

Rozwijają się również w tangu argentyńskim. Nieustannie poszerzają swoje umiejętności, uczestnicząc w kongresach i festiwalach w Polsce i w Europie. Czerpią wiedzę i radość z tańca od najlepszych, światowej sławy artystów.
Na swoich zajęciach stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę i pozytywną energię. Uczą porozumienia bez słów, poprzez prawidłową technikę prowadzenia i podążania. Bardzo ważna dla nich jest relacja w parze i odpowiedni kontakt z drugą osobą. Do każdego podchodzą w sposób indywidualny. Zależy im na tym, aby każdy mógł wynieść z zajęć coś dla siebie. Taniec dla nich to nie tylko ruch osadzony w muzyce, ale również emocje. Ula i Michał doskonale się uzupełniają, co sprawia, że ich zajęcia są zabawne, interesujące i niepowtarzalne.
Więcej info o nich na fanpagu:

ula i michal bachata katowice

Rozpocznij Swoją Taneczną przygodę!

 

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Rezerwuj miejsce

Wypełnij poniższy formularz i zrób przedpłatę aby zarezerwować sobie miejsce w tym wyjątkowym kursie!

Zapisy zarówno w parach jak i solo.

Sprawdź maila. Wyślemy tam wszystkie potrzebne informacje.

częste pytania

Nie trzeba mieć pary aby przyjść na zajęcia Bachaty. Podczas lekcji rotujemy (zmieniamy) się w parach. Powoduje to, że szybciej się uczymy i poznajemy nowe osoby.

Nie ma specjalnego dresscodu. Ubierz się przede wszystkim wygodnie, tak aby strój nie krępował ruchów. Zabierz również wygodne buty na zmianę z podeszwą, która umożliwi swobodne obroty.

Oczywiście, że tak. Ten kurs tańca jest od podstaw i z pewnością każdego bezstresowo nauczymy tańczyć.

Oczywiście. Po kursie będzie można skorzystać z innych zajęć dostępnych w szkole na różnych poziomach zaawansowania.