ZRELAKSUJ CIało i umysł

RUCH SPONTANICZNY I JOGA NIDRA 🧘🏼‍♀️

o warsztatach

Gdy tańczysz – tańczy z Tobą całe Twoje życie 💃🏼

Zapraszamy Cię z całego serca na warsztat, podczas którego będziesz miał okazję doświadczyć tańca jako formy samopoznania oraz głęboko relaksującej jogi nidry. W spontanicznym ruchu całe bogactwo psychiki może zostać ucieleśnione i wyrazić się na parkiecie, natomiast joga snu pozwoli Ci na wyciszenie poruszeń ciała oraz umysłu, który podda się całkowicie prowadzeniu oraz kojącym dźwiękom żywych instrumentów.

Wewnętrzne zasoby, ukryte potencjały, pragnienia serca, których często nie sposób usłyszeć w zgiełku codzienności, będą mogły zamanifestować się przy akompaniamencie specjalnie dobranej muzyki, z uważnym prowadzeniem w procesie i we wspierającym kręgu innych tańczących. Każda sesja ruchu spontanicznego jest jak taneczna podróż, podczas której możemy odkrywać nowe kawałki samego siebie. W drugiej części warsztatu będziemy mogli głęboko zrelaksować ciało i umysł oraz dać sobie czas na integracje wglądów, które mogą pojawić się podczas praktyki ruchowej. 

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu? 

– uwolnisz ekspresję w spontanicznym tańcu;
– sięgniesz do wewnętrznych zasobów;
– w intuicyjny sposób połączysz się z tym, co dla Ciebie ważne, dobre i karmiące;
– doświadczysz stanu pomiędzy snem a jawą;
– odprężysz ciało w głębokiej, medytacyjnej relaksacji prowadzonej;
– jeżeli zechcesz, opowiesz o swoich doświadczeniach we wspierającym kręgu.

Co ze sobą zabrać?

– luźne ubranie na praktykę tańca 
– matę
– koc 
– ciepłą bluzę i skarpety 

Prowadzący:

Kamil Andrzej Mróz
Psycholog, psychoterapeuta w trakcie egzaminów, od 9 lat nauczyciel ruchu spontanicznego i pracy z ciałem. Uważa, że każdy ruch ukrywa głębokie znaczenie, a taniec i śpiew, to najlepsze co możemy sobie dać.

Karolina Mróz
Nauczycielka hatha jogi z dyplomem Centrum Terapii Holistycznych oraz wielokrotnie certyfikowana masażystka dźwiękiem. Praktyka jogi zaskakuje mnie każdego dnia. Czuciem ciała, oddechem, uczuciem płynięcia – flow, obserwacją ludzi ich reakcjami i tym, ze każdy wnosi na sale coś innego, wyjątkowego. Dla mnie joga to nauka pokory, odpuszczania, ale i radości oraz pokonywania słabości. 

Łączy nas pasja… jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy wspólnie ofiarować ludziom, to co nam osobiście bardzo pomaga, cieszy i napełnia serca… Do zatańczenia! 🧡💜

 

cennik

Całe warsztaty to jedynie 49‼ – niezależnie czy jesteś kursantem Tanecznej Kompanii czy będziesz u nas po raz pierwszy!

obowiązuje przedpłata, brak możliwości płatności w dniu wydarzenia.

ℹ️ Płatności należy dokonać przelewem na konto:

Taneczna Kompania
26 1870 1045 2083 1068 4226 0001
tytułem “Joga”+ imię i nazwisko

informacje

o szkole

Taneczna Kompania to szkoła, która jest miejscem tańca i spotkań. Prowadzi głównie zajęcia z tańca socjalnego (bachata / kizomba / salsa) ale także zajęcia z tańca towarzyskiego, jogi i zumby. Każdy w tym miejscu znajdzie coś dla siebie.

gdzie się znajdujemy
Zajrzyj na nasze social media