Zapisz się
Twerk OD PODSTAW
ŚRODY godz. 19:00
start: 18.01.2023

Anita

Twerk OD PODSTAW
Czwartki Godz. 18:00
start: 2.02.2023

Agata

Twerk DLA TAŃCZĄCYCH
Czwartki Godz. 19:00
start: 2.02.2023

Agata

Sprawdź także pozostałe
kursy tańca
TWERK
Twerk – technika tańca na którą składają się głównie rytmiczne ruchy pośladków, bujane ruchy bioder i izolacje miednicy. Twerk narodził się w Afryce i dynamicznie rozwinął w Stanach Zjednoczonych, a swoją popularność zyskał dzięki gwiazdom takim jak Shakira, Beyonce, czy Rihanna. Jest to jedna z najbardziej kobiecych technik tańca, którą można łączyć z różnorodnymi stylami takimi jak dancehall, highheels, czy nawet hip-hop.
 
Na tych zajęciach wzmocnisz swoje mięśnie, uwolnisz kobiecość, a przede wszystkim poznasz technikę tańca twerk! Nauczysz się, jak efektownie potrząsać pośladkami, a przy tym świetnie się bawić. Dodatkowo będziesz mieć możliwość nauki różnorodnych choreografii na bazie techniki twerk, a także odkrycia siebie w tańcu poprzez trenowanie freestyle’u. Dowiesz się też, jak ważny w życiu tancerza jest rozwój osobisty – nie tylko fizyczny, ale również ten duchowy. Nie zastanawiaj się dłużej i otwórz się na nowe wyzwanie!
instruktorzy

Agata

Agata jest chodzącym wulkanem energii. Jej żywiołowość czuć w każdej komórce jej ciała zarówno na parkiecie jak i w życiu prywatnym. 2018 rok był rokiem, w którym zaczęła trenować twerk i oszalała na jego punkcie, najpierw pod okiem Angie, a potem pod opieką Darii Nędzy – Stabrawy. Należy do grupy tanecznej Walking Trophies, z którą udziela pokazów oraz jeździ na zawody taneczne organizowane na największych eventach twerkowych w Polsce. Agata postawiła na stały rozwój taneczny i cały czas szkoli się u najlepszych tancerzy w Polsce i na świecie zarówno w twerku, stylach pokrewnych, ale również szuka siebie w hip-hopie. Na zajęciach przede wszystkim skupi się na doskonaleniu techniki, odnalezieniu swojego unikatowego stylu tańca oraz nabraniu pewności siebie.

ANITA

Anita to połączenie subtelności i pazura w jednym. Swoją przygodę z twerkiem rozpoczęła w 2018 roku pod okiem Darii Nędzy-Stabrawy. Wiedzę miała okazję czerpać też podczas różnorodnych warsztatów tanecznych od światowej klasy instruktorów, jak Tinze, Yanil, czy Soupless. Obecnie jest częścią grupy tanecznej Walking Trophies, z którą realizuje projekty, a także bierze udział w zawodach tanecznych. Taniec jest jej największą pasją, pozwala otworzyć się na świat, uwolnić emocje i wsłuchać w siebie. Zajęcia z Anitą pozwolą Ci odkryć na nowo swoją kobiecość, wzmocnić pewność siebie i przede wszystkim dobrze się bawić!