urban kizomba

Warsztaty urban kiz z patrykiem i kingą

 

URBAN KIZ: Taniec, który szturmem zdobył europejskie parkiety i przyciąga jak magnes coraz większe rzesze tancerzy. Fantastyczna fuzja różnych stylów tanecznych, mocno inspirowana kizombą, tangiem oraz współczesnymi technikami, pozwala na swobodną interpretację muzyki, ruchu oraz kontaktu między partnerami. Kochacie go tańczyć? No jasne, inaczej Was by tu nie było! 😉

Taneczna Kompania zaprasza Was na warsztaty urban kiz oraz afterparty z wyjątkową parą instruktorów, która przekaże Wam mnóstwo parkietowej wiedzy i energii. Będzie intensywnie, konkretnie ale z humorem, a umiejętności które zdobędziecie na pewno się przydadzą podczas nadchodzących eventów! 🙂

Wasi instruktorzy:

Patryk Sikora 4Kiz – wieloletni tancerz i instruktor, od samego początku wierny kizombie i wszystkim stylom pochodnym, w tym oczywiście urban kiz. Taniec i muzyka to jego pasja i powietrze, bez którego nie wyobraża sobie życia. Na co dzień tworzy duet Natu & Patryk 4Kiz, udziela się również aktywnie jako DJ PushThePlayButton. Regularnie prowadził warsztaty na dużych eventach urban kiz w Polsce (m. in. Kizz Project, KizzInPoland, wkrótce WarsawKizzUp) oraz za granicą (Porto Kizomba Festival, Jirikovice Kizomba Weekend, Dance Camp Essen). W 2018 odebrał certyfikację od Enaha, Caroliny i Mouna jako certyfikowany instruktor urban kiz.

Kinga Watras – od dzieciństwa zainteresowana tańcem, muzyką i ruchem. Uprawiała różne style taneczne od west coast swingu, przez bachatę i salsę, na kizombie fusion kończąc. Pełną satysfakcję dał jej dopiero urban kiz, który łączy muzyczną różnorodność z elegancją, precyzją ruchu i otwartością na nowe możliwości. Swoje motto: “Z każdej sytuacji należy próbować wyjść tanecznym krokiem” przekłada na parkietową kreatywność, chęć rozwoju i ciągłe szukanie nowych inspiracji. Na co dzień uczy urban kiz we Wrocławiu, ale spotkać ją można na większości polskich urbankizowych eventów.

 

Program warsztatów:

13:00 – 14:30 Urban Kiz Intermediate (poziom średniozaawansowany)
14:30 – 15:00 Przerwa (będzie muzyka dla chcących tańczyć / ćwiczyć)
15:00 – 16:30 Urban Kiz Upper Intermediate: tricks & lifts (poziom zaawansowany dla tańczących co najmniej 6 miesięcy)

Po warsztatach, Taneczna Kompania zaprasza na afterparty w godzinach 20:30 – 01:30, podczas którego Waszym DJ-em będzie fantastyczny DJ LEAO z Warszawy! Na parkiecie zaserwuje Wam miks urban kiz, tarraxo, douceur oraz ghetto zouk.

 
Cennik:
Couplepass – 150 PLN
Couplepass Early Birds (tylko pierwsze 5 par, liczy się kolejność rejestracji) – 130 PLN – WYPRZEDANE
Wstęp na praktis: 20 PLN (dla uczestników warsztatów 10pln)

Rezerwuj miejsce

Wypełnij poniższy formularz  aby zarezerwować sobie miejsce.

Na skrzynkę pocztową dostaniesz wszystkie potrzebne informacje.