Bachata Workshops
z Winiarkami

19 listopada poprowadzą u nas warsztaty z bachaty.

Godz. 16:00 – 19:00 
To aż 3 godziny pochłaniania wiedzy pod okiem profesjonalistów!

Coś więcej o Karolinie:

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, aktorka
Teatru Roma w Warszawie oraz Teatru Powszechnego w Radomiu. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 4 lat, kiedy to mama zapisała ją na zajęcia do Krakowskiej Szkoły Baletowej. Po pięciu latach ćwiczeń przy drążku przyszedł czas na taniec ludowy w ZpiT “Małe Słowianki”. Potem były zajęcia z musical dance i funky jazz w “Studiu Teatru Muzyki i Tańca”, liczne warsztaty taneczne i zajęcia z technik: hip hop, video clip dance, show dance i broadway jazz. 

Karolina występowała na scenie w kraju i zagranicą oraz w programach telewizyjnych. W latach 2005-2006 związana z grupą Show dance ballet. W 2006 roku rozpoczęła trzyletnią naukę polskiej techniki tańca współczesnego pod okiem Janusza Skubaczkowskiego. 

Jako choreograf i instruktor tańca Karolina pracuje od 2005 roku. W latach 2005-2007 prowadziła własną grupę taneczną FLOW. Układała choreografie m.in. do akcji promującej Coke Live Music Festival w Krakowie, przedstawienia “Samba bez butów” czy maratonu tanecznego w Multikinie. Uczestniczyła w warsztatach choreograficznych z Hilke Diemer oraz w warsztatach z Carolyn Dorfman w Teatrze Capitol we Wrocławiu. Asystent choreografa przy przedstawieniu “Amerykański sen. Musical show”.

 Jej przygoda z salsą i bachatą zaczęła się w sposób niekonwencjonalny w 2005 roku. Ogrom wolnego czasu w wakacje sprawił, że dziewczyna tańcząca techniki tańca ulicznego zapisała się na salsę. Zrobiła to tak naprawdę z nudów, ponieważ muzyka latino nigdy ją nie interesowała. Tygodniowy warsztat z salsy kończył się imprezą salsową i to właśnie ta impreza sprawiła, że z upływem czasu uzależnienie od tego tańca stopniowo się pogłębia. Razem z salsą nierozerwalnie związana była bachata, która obecnie wypełnia najwięcej czasu w życiu Karoliny.

Karolina jest organizatorem cyklu Warsaw Bachata Meet Up! – warsztatów z najlepszymi parami z Polski i zagranicy oraz BachataStars Poland. W tańcu bardzo często łączy różne techniki taneczne. Ceni sobie wszechstronność i indywidualizm. Uważa, że dzięki pracy można osiągnąć wszystko, trzeba tylko chcieć.

Coś więcej o Grzegorzu:

Zawsze myślał że ma dwie lewe nogi do tańca dlatego próbując to zmienić w 2000 roku zapisał się do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Tam pod okiem cenionego w Polsce choreografa Roberta Sliżewskiego w grupie baletowej uczył się tańca ludowego oraz technik baletowych. Upór oraz determinacja pozwoliły mu już po krótkim czasie występować wraz z zespołem między innymi: w Sali Kongresowej, Teatrze Roma oraz na wielu festiwalach w całej Polsce. W 2003 roku po raz pierwszy miał styczność z salsą na imprezach prowadzonych w “Galerii Off” przez jednego z warszawskich instruktorów Arka Domagałę. Od tamtego czasu stale poprawia swój warsztat. 

Tańczy zarówno bachatę, salsę w stylu New York on2 jak i Los Angeles on1, choć równie swobodnie czuję się w salsie kubańskiej jak i ruedzie de casino. W 2005 roku zwyciężył w III edycji organizowanego w warszawskim klubie Palacio konkursu salsy “Salsa w ciemno”. Był członkiem formacji ruedowej “The Clackers”. Jako pierwszy zainteresował się stylem sensual i zaczął go nauczać w Warszawie. Styl ten wynika z naturalnego ruchu ciała, dużej ilości body movementu i przepływu energii w ciele. 

Grzegorz uczestniczy w wielu kongresach i warsztatach poznając tajniki tańca u najlepszych tancerzy na świecie. Corocznie bierze udział w kilku- kilkunastu festiwalach w kraju i zagranicą, nieustannie szkoląc swój warsztat, ponieważ “zawsze można coś poprawić”. 

Spełnia się również jako DJ grając na imprezach cyklicznych i festiwalowych takich jak miedzy innymi Bachaturo, BachataStars Poland, El Sol Salsa Festival czy Warsaw Bachata Meet Up! 

Jego taniec jest żywiołowy i pełen energii. Prowadzi warsztaty z pasją i humorem. Zajęcia z nim to prawdziwe wyzwanie dla kursantów ponieważ uwielbia szybkie tempo zajęć, wymagającą muzykę i unikalne kombinacje figur.

Jako para:

Mistrzowie BachataStars Austria 2018
Mistrzowie BachataStars Sweden 2015
V-ce Mistrzowie BachataStars Hungary 2016
V-ce Mistrzowie BachataStars Czech Republic 2017
3-miejsce BachataStars Austria 2019

Jako jedyna para w Polsce cztery lata z rzędu zdobyli kwalifikacje do World Bachata Stars.

Od kilku lat nauczają w Polce i Europie. Poza Polską prowadzili warsztaty w Niemczech, Austrii, Belgii, Norwegii, Ukrainie, Czechach, Estonii, Litwie,
Wielkiej Brytanii, Węgrzech.

Sędziowie wielu międzynarodowych konkursów między innymi:

Jack&Jill – Prague Bachata Festiwal – Czech Republic
Jack&Jill – Onda Latina Festival – Norway
Jack&Jill oraz Couple Competition – Sunny Days – Ukraine
Stargate – El sól festival – Warsaw/Poland
Bailame Couple Competition – Cracow/Poland
Social Competition oraz Jack&Jill- Warsaw Bachata Meet Up! –
Warsaw/Poland

Jakie to niesie koszty?

Warsztaty dla Dwojga (K+M) – 200 PLN
Warsztaty Kobieta – 119 PLN
Warsztaty Mężczyzna – 119 PLN

UWAGA – łącznie tylko 30 miejsc!

Aby zapisać się na warsztaty wypełnij poniższy formularz.

Warsztaty dla Dwoja (K+M) – 200 PLN
Warsztaty Kobieta – 119 PLN
Warsztaty Mężczyzna – 119 PLN

Tylko dokonanie wpłaty zapewnia rezerwację miejsca.
Liczy się kolejność zapisu i wpłaty.

Dane do przelewu:  26 1870 1045 2083 1068 4226 0001
Tytułem “(nazwa warsztatów)″+ imię i nazwisko uczestnika